NOVINKY

 

19.10.2006 - Tak se opět hlásím po strááááááášně dlouhý době. Proběhla aktualizace TEXTŮ a hlavně složky SNOB která je brána jako seznam všech mých kapel, ve kterých jsem měl tu čest účinkovat. V současné době je to kapela Scissorhands se kterou už to vypadá hodně nadějně. Velký díky celý černý komunitě, která mě mezi ně dostala.

16.8.2004 - V den umělcových dvacátých narozenin byla aktualizována sekce PROJEKT. Mrkněte se tam a zjistíte, oč jde. Dále byla rozšířena sbírka básní v části nazvané TEXTY. Užijte si to. A umělcovi za nás všechny přeji mnoho zdaru a ať to tu s námi vydrží ještě hodně dlouho.

30.12.2003 - Do sekce SNOB přidány fotky a informace o kapele HELE KAČENA.

11.12.2003 - Totálně změněna sekce PROJEKT s aktuálním tématem VÁNOCE.

6.12.2003 - No, novinek je spousta. Tak předně jsem poupravil sekce NOVINKY, SNOB, BASKYTARA, KONTAKT a ODKAZY! Další novinkou, mnohem významější, je zánik mé začínající, kultovní, bájné a nefungující, v problémechse utápějící kapely SNOB. Nešlo to! Více o této kapele v sekci SNOB nebo přímo na jejich oficiálních stránkách. Ale s hraním jsem nezkončil, nebojte se. Rozloučili sme se s výborným sólovým kytaristou Pavlem a založili s Markem kapelku HELE KAČENA! Z této kapely jsem si odskočil do grungové českolipské kapely Red Eye, kde nedokázali docenit mé kvality a po 3 zkouškách se se mnou rozloučil slovy: "Nebudem to hrotit..." Takže jsem znovu v HELE KAČENĚ. A dokonce se k nám přidali další lidi - Martin (zpěvák) a Šindy (bicí - zatím bez bicích). Po vánocích to ale rozjíždíme!!! Držte si klobouky, dámy a pánové, HELE KAČENA přichází..... Neméně zajímavou věcí taktéž je, že sem se dne 19. března 2003 stal vegetariánem. Takže sekci PROJEKT berte s rezervou. Nebo že bych jí upravil??? :-) Tak se mějte, za rok to tu zase trochu zaktualizuju! Čus umělec ŠMIT84!

8.1.2003 - v 11:11 byly spuštěny tyto stránky!!! Připijme si společně na jejich úspěch! Ať žije umělec ŠMIT84!
"K této významné události konečně došlo. Ano, i já jsem se konečně dočkal své vlastní webové stránky. Velké díky patří mému webmasterovi Janu Krtkovi. Díky Honzo! Doufám, že se vám web bude líbit a že mé umění Vás alespoň malou měrou obohatí. Příjemně se zde bavte." shrnul spuštění umělec. I já Vám přeji příjemný prožitek z těchto stránek. Prosím, rozhodně mi pište mnoho emailů na adresu
schmid84@centrum.cz , ať již kritických či pozitivních. Napište mi, co se Vám zde líbí, co by chtělo upravit, jak Vám web funguje, atd... Společně s umělcem šmit84 také oceníme, když se s námi podělíte o svoji tvorbu a o své zážitky. Jste členy nějaké zajímavé organizace? Účastníte se nějakého zajímavého projektu? Podělte se o to s námi a my zde Vaše postřehy zveřejníme, pokud budete souhlasit! Mějte se krásně, webmaster. PS. Stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1024x 768, pro střední velikost textu a pro 17-ti palcové monitory Terga Visionary!

 

 

 

 

 

 

TEXTY a BÁSNIČKY OBRÁZKY PROJEKT SNOB BASKYTARA KONTAKT ODKAZY
enter enter enter enter enter enter enter

 

 

 

 

 

 

 

!!!POZOR!!! toto je konec stránky !!!POZOR!!!