SNOB

SNOB je mladá začínající rocková-panková vtipná a hlavně naprosto úžasná hudební kapela, která již bohužel zanikla a jejímž členem jsem byl i já. V kapele jsem hrál na baskytaru. Zde máte několik fotek z naší jediné zkoušky a odkaz na náš oficiální web, který už nikdo neaktualizuje a kde se toho nedozvíte o moc víc:

 

http://articles.web3.cz

 

 

 

 

 

HELE KAČENA

Tato kapela je druhým pokusem o prosazení se umělce šmit84 a jeho kamaráda Marka v hudební branži. Přibrali jsme zpěváka Martina a za bicí se posadil Šindy. A co z toho bude? To zatím neví ani samotní členové. Tak držte palce, ať je ten druhý pokus úspěšnější!!!

 

 

Dosud zatím jediná zkouška Hele kačeny ve Velemíně společně s kapelou Kapelární Elevace, jímž patří VELKÉ poděkování za poskytnutí prostorů a aparatury. Díky!

 

 

 

 

SCISSORHANDS

To před tím byly "teen-punk" projekty. Tato kapela už je opravdu kapela se vším všudy. 26.9.2006 jsem si s ní odbyl svoji premiéru a vystoupil na Švihově v rámci festivalu České Hrady. Hráli jsme jako poslední a byla to příjemná zkušenost a začátek nové éry. Věřte my, teď už to někam dotáhnu. Kluci to berou fakt vážně a dávají tomu hodně. Přijďte na stránky a hlavně na koncerty!!!

http://scissorhands.wz.cz http://www.myspace.com/scissorhandsspace

 

 

 

 

NOVINKY TEXTY a BÁSNIČKY OBRÁZKY PROJEKT BASKYTARA KONTAKT ODKAZY
enter enter enter enter enter enter enter

 

 

 

 

 

 

 

!!!POZOR!!! toto je konec stránky !!!POZOR!!!